فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
آخرین اخبار

زندگی نامه علیرضا پزشکپور

Pic_Matn (16)به نام خدا

زندگی نامه (رزومه کاری) علیرضا پزشکپور

سال ۱۳۳۲ در یکی از محلات قدیمی شهر گرگان متولد شدم وپس از پایان تحصیلات به عنوان مدیر و معلم در آموزش و پرورش مشغول تعلیم و تربیت گریده و همزمان با آن رشته مکانیک ماشین های کشاورزی و بعدا مدیریت دولتی و سپس فوق لیسانس مدیریت جهانگردی را در دانشگاه به پایان رساندم و سال ۸۲ با عنوان دبیر و مشاور پیش دانشگاهی و دبیرستانهای گرگان به افتخار بازنشستگی نائل شدم همچنین همزمان در کسوت فرهنگی بودن مدت ۳۲ سال نیز به عنوان گوینده و مجری با صدا و سیمای مرکز گرگان در بخش های مختلف تولیدی، خبری و در برنامه های گوناگون رادیوئی و تلویزیونی عهده دار گویندگی و اجرای برنامه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، خبری بوده و در باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز گلستان چند دوره به عنوان مدرس گویندگی انجام وظیفه نموده ام.
و همچنین اولین گوینده تلویزیون گرگان و استان گلستان هم میباشم.

و نیز مجری بیش از پنجاه کنفرانس، سیمینارو همایش های علمی، آموزشی و فرهنگی و اجتماعی در سطح سازمانها، ادارات کل و موسسات آموزشی و دانشگاهی استان بوده که در اغلب این مجامع ضمن اجرا راهکارهایی هم برای رشد و توسعه گرگان و استان ارائه نموده ام .

و همچنین به خاطر علاقه ای که در زمینه پیشرفت زادگاه هم گرگان همیشه داشته ام در دهه هفتاد به عنوان یکی از اعضای موسس بنیاد گرگان شناسی  مشغول انجام وظیفه بودم. بگونه ای که این نهاد با فعالیت ها و اقدامات خود سهم کوچکی در سرعت بخشیدن به آرزوی دیرینه ی مردم منطقه یعنی استان شدن گلستان به عهده داشت .

از دیگر فعالیت هایم همکاری با مطبوعات محلی در قالب ارائه مقالات گوناگون در زمینه های مختلف به ویژه نیازها و راهکارهای پیشرفت شهر گرگان و استان و نویسنده مقالاتی در رابطه با آداب و رسوم مردم گرگان میباشد همچنین در موضوع فعالیت های ورزشی از سال ۸۴ به عنوان رئیس هیئت وزنه برداری استان گلستان توسعه این رشته را درشهرستان های مختلف استان پیگیر بودم که در اوایل دوره دوم انتخابم در سال ۸۹ استعفا دادم .

یادآور می شوم در سال ۸۲ در انتخابات دوره دوم شورای اسلامی شهر گرگان به حول و قوه ی الهی، لطف همشهریان خوبم شامل حالم شد با حدود ۱۰ هزار رای به عنوان نماینده سوم شهروندان عزیز به عضویت این نهاد مردمی انتخاب شدم که چهار سال به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای شهر گرگان در دوره دوم و همچنین رئیس کمیسیون اداری، مالی و حقوقی دوره دوم شورای اسلامی شهر گرگان و نیز رئیس کمیته نامگذاری شورای شهر گرگان و عضو کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر گرگان، نماینده شورای شهر در کمیسیون های ماده ۱۰۰، کمیسیون معاملات و کمیسیون توافقات شهرداری گرگان و نماینده شورای شهر گرگان در کمیسیون برنامه و بودجه مجامع مشورتی کلان شهرها و مراکز استانهای شوراهای اسلامی کشور و ارائه کننده طرح ها و برنامه های مختلف شهری و به عنوان منتخب مردم در شورای شهر ناظر بر کار شهرداری در اجرای پروژه های گوناگون برای پیشرفت شهر و استان بوده ام .

و نیز در دوره ی سوم شورای اسلامی شهر گرگان به عنوان علی البدل انتخاب گردیدم که در سال ۹۰ مدت ۳ ماه به عنوان عضو اصلی در شورا انجام وظیفه نمودم .

همچنین عضو هیئت مدیره قبلی شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان گرگان ؛هیئت مدیره شرکت  سهام عدالت شهرستان گرگان؛ مجری اولین دوره بزرگداشت روز گرگان در سال ۸۹ ؛مشاور شهردار گرگان در سالهای ۹۰ و ۹۱  و نویسنده آداب و رسوم مردم گرگان در دانشنامه گلستان انجام وظیفه کردم .

سال۹۲ در دوره چهارم شورای  اسلامی شهر گرگان نیزبار دیگرمورد انتخاب  و اعتمادمردم شریف شهرم گرگان قرار گرفتم که وظایفی همچون رئیس کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی،ورزشی و سخنگوی شورای شهر و عضو هیئت رئیسه این دوره شورا را عهده دار بودم.

وبه خاطر ارایه طرح های مختلف برای گرگان وگلستان در زمینه های گوناگون عمرانی ،زیباسازی درشب وروز،توسعه مراکز پزشکی ودرمانی،فرودگاه ،بنادراستان وجزیره آشوراده،استخراج نفت وگاز درخشکی و آبهای شمال استان در دریا،توسعه راه آهن به چهارسمت ،مراکز علمی،نصب و تجهیز بیمارستانها به وسایل پیشرفته پزشکی ،پارکها وتفرجگاههای تفریحی،معرفی گرگان به هموطنان وپتانسیلهای آن وجاذبه های گردشگری استان وغیره. شهروندان خوب گرگان به بنده (پزشکپور)عنوان های (آقای گرگان )و(ژول ورن گرگان)را اعطا نموده اند.
همچنین بنده بنیانگذار جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان نیز می باشم.

امیدوارم در آینده در حد توان خویش اقدام هایی را جهت رشد و پیشرفت گرگان و استان و به تبع آن کشور عزیزم جمهوری اسلامی ایران به انجام برسانم.  انشاءالله

 

طراحی و بهینه سازی: سورنا